Kaip išrinkti vietą veidrodžiui interjere pagal Fengšui

Kai tik prisireikia namuose pakabinti veidrodį, vieni ima domėtis naujausiomis interjero tendencijomis, kiti skuba skambinti draugams, o treti pasuka kiek egzotiškesniu keliu – kabina veidrodį pagal Fengšui. Fengšui yra iš Kinijos kilusi praktika, kuri apima daugelį gyvenimo, tame tarpe ir daiktų išdėstymo namuose, principų. Fengšui praktikos esmė – užtikrinti žmogaus ir jį supančio pasaulio energijų dermę. Galite būti nusiteikę skeptiškai šios praktikos atžvilgiu, bet tenka pripažinti, kad Fengšui interjeras madingas visame pasaulyje. Jei veidrodį namuose kabinsite vadovaudamiesi Fengšui principais, apsisaugosite nuo disharmonijos. Arba bent rasite savo veidrodžiui vietą, apie kurią nepagalvojote anksčiau. Tad kodėl nepabandžius?

Fengšui ir veidrodžiai

Net nepriėjus prie Fengšui principų, galime intuityviai įvardinti, kokią prasmę veidrodžiai suteikia būstui. Jie į patalpas įneša šviesos ir erdvės įspūdį. Tad nieko stebėtino, jog ir Fengšui filosofija teigia, jog veidrodis sustiprina namuose vyraujančią energiją. Kad namų interjeras pagal Feng šui kabinant veidrodį būtų suplanuotas tobulai, reikia nepamiršti savo ketinimų, t. y. motyvų, skatinančių veidrodį pakabinti. Jei kabinate veidrodį norėdami matyti savo atvaizdą, galbūt taip pasieksite gilesnį savęs pažinimą. Jei norite atkreipti savo namiškių dėmesį į savo talentus, tiesiog kabinkite veidrodį priešais paveikslą, kurį nutapėte. Iš pažiūros tai mažos smulkmenos, bet įsigilinus į rytietišką filosofiją, jos tampa svarbios.

Kuriame kambaryje kabinti veidrodį

Moderniame interjere svarbų vaidmenį vaidina valgomojo kambario veidrodis ir tai puikiai suderinama su Fengšui. Ši praktika teigia, kad valgomajame turėtume kabinti prabangiausius, brangiausius ir didžiausius savo veidrodžius. Be to, valgomasis yra kambarys, kuriame dažniausiai priimami svečiai, todėl šiuo atžvilgiu laimite dar vieną pliusą – čia kabantis veidrodis bus dažniau matomas nei kabėdamas miegamajame ar darbo kambaryje.

Feng shui nurodo, jog virtuvė yra tam tikra prasme nesėkminga erdvė. Prisiminkite, kiek kartų čia įsipjovėte į pirštą pjaustydami daržoves arba nusideginote ranką kepdami pyragą. Veidrodžiai yra linkę sugerti negatyvią energiją, todėl norėdami pritraukti daugiau sėkmės verčiau pakabinkite veidrodį kitame kambaryje.

Klaidos, kurių vertėtų vengti

Dažnas dizaineris, o ir pats namų šeimininkas yra linkęs kabinti veidrodį priešais langą. Vis dėlto veidrodžio kabinimas prieš langą prieštarauja Fengšui principams. Taip yra dėl to, jog, kaip minėjome anksčiau, veidrodis gali sugerti blogą energiją. Juk būtent už lango matyti išorinis pasaulis, kurio mes nekontroliuojame. Sugėręs blogą energiją veidrodis paskleis ją visuose namuose, todėl verčiau kabinkite veidrodį toliau nuo lango.

Veidrodis su rėmu yra priimtinesnis nei berėmis veidrodis, nes jo energija yra teigiamesnė. Naujas veidrodis namuose pritaps daug lengviau nei veidrodis iš antrų rankų, ypač, jei tai antikvarinis veidrodis su ilga istorija. Tokiame veidrodyje gali slypėti neigiama energija, kurią jis sugėrė ankstesniuose savo namuose.
Nederėtų namuose laikyti įskilusio, apsinešusio arba apdulkėjusio veidrodžio. Šiuo klausimu verčiau nepagailėti pinigų ir įsigyti naują švarų veidrodį. Tai galėtų būti nedidelis veidrodis su dekoratyviu rėmu arba veidrodis su apšvietimu.
Negalima kabinti veidrodžio taip, jog matytųsi nepilnas jūsų atvaizdas. Žinoma, mažame veidrodyje visuomet matome nukirstą savo atvaizdą, tačiau tai bent jau neturėtų būti nukirsta galva. Tokiu atveju jus gali nuolatos lydėti galvos skausmai.

Jei tvirtai apsisprendėte naują veidrodį įlieti į savo namus vadovaudamiesi Fengšui filosofija, jums pravers veidrodžių gamyba pagal užsakymą. Tokiu atveju galėsite suprojektuoti veidrodį, kuris skleis tik teigiamą energiją ir tiks būtent toje būsto vietoje, kurią nurodo Fengšui taisyklės.

Parašykite mums