Kodėl verta įrėminti seną veidrodį

Kiekvienuose namuose kabo vienoks ar kitoks veidrodis ar net keli veidrodžiai. Ir tikriausiai kiekvienuose namuose surastume veidrodį, kuris kabo ant sienos jau ne vieną dešimtį metų. Toks veidrodis gali turėti savų defektų ir jo šeimininkui gali knietėti juo atsikratyti. Tačiau ar iš tikrųjų verta skubėti išmesti seną veidrodį? Galbūt veidrodžių rėminimas galėtų tapti puikiu sprendimu, kaip atnaujinti ir patobulinti mylimą stiklo gaminį? Pateikiame keletą argumentų, kodėl verta įrėminti seną veidrodį.

Patobuliname veidrodžio estetika

Ilgą laiką tarnaujantis veidrodis gali susidėvėti. Ypač vonioje, kur veidrodį nuolat veikia drėgmė. Pažeista veidrodžio nugarėlė gali subjauroti jo estetiką: matysis juodos dėmės. Šis defektas vadinamas veidrodžio išsisidabravimu. Taip pat su laiku ima matytis stiklo įbrėžimai, įskilimai ar nuskilimai. Jei šie defektai atsiranda veidrodžio perimetre, čia gelbsti platus medžio ar metalo rėmas. Be to, parinkę tinkamą rėmą veidrodžiui galbūt net įsitikinsite, kad su rėmeliu jis atrodo gerokai patrauklesnis, prabangesnis, originalesnis.

Puikus būdas atsinaujinti

Įrėmintas veidrodis gali būti lengvai priderinamas prie pasikeitusio kambario interjero. Tinkamai parinkus rėmelį senamadiškas veidrodis gali virsti naujausios mados atributu. Veidrodis su rėmu atrodys visiškai kitaip, todėl jausitės taip, tarsi būtumėte įsigiję visai naują gaminį. Be to, tai išties bus unikalus daiktas, kokio nenusipirksite jokioje parduotuvėje. O jei veidrodis turi savą šeimos istoriją, jei jis priklausė jūsų proseneliams ar seneliams, naujas rėmelis pratęs veidrodžio gyvenimą ir tuo pačiu bus išlaikoma pagarba jam.

Nepamirškime saugumo

Veidrodžiai interjere kuria prabangos įspūdį, įneša šviesą ir leidžia pasigrožėti savo atvaizdu. Tačiau ilgą laiką ant sienos kabėjęs ir ne vieną remontą ar kraustymąsi išgyvenęs veidrodis gali turėti tokių defektų kaip įskilimai ar įbrėžimai. Tokie defektai gali būti net pavojingi. Pirma, braukdami per veidrodį ranka galite ją susibraižyti. Antra, įskilęs veidrodis nuo nedidelio smūgio gali visiškai subyrėti. Jei šie įskilimai yra veidrodžio perimetre, juos puikiai užmaskuos platus rėmelis. Jis taip pat apsaugos veidrodį nuo skilimo, neleis susižeisti rankų liečiant nuskilimus.

Prisidedame prie žemės resursų tausojimo

Naujų veidrodžių gamyba visada įmanoma ir tikrai suspėsite užsisakyti naują patrauklų gaminį, tačiau pirmiausia paklauskite savęs, ar tikrai verta. Jei jums rūpi zero waste ir kitos gamtos saugojimo idėjos, turbūt tikrai mieliau rinksitės senojo veidrodžio rėminimą vietoje naujo veidrodžio gamybos. Čia verta paminėti, kad veidrodžių perdirbimas yra daug sudėtingesnis procesas už įprasto stiklo perdirbimą. Veidrodžių stiklas nėra perdirbinėjamas kartu su įprastu butelių stiklu, todėl atsiranda papildomi perdirbimo kaštai. Daugeliu atveju perdirbėjai apskritai nepriima veidrodžių stiklo perdirbimui.

Veidrodį atnaujinsite pačiais įvairiausiais būdais

Veidrodis su rėmais gali būti elegantiškas, modernus, provokuojantis. Veidrodžių gamintojai paprastai gali pasiūlyti itin didelę rėmelių įvairovę, todėl tikrai išsirinksite labiausiai patinkantį, lengvai priderinsite rėmelį prie kambaryje vyraujančių tekstūrų ir atspalvių. Be to, pabodusį rėmelį vėliau galima bus perdažyti nauja spalva ir taip vėl be didelių pastangų ir investicijų atnaujinti veidrodžio įvaizdį. Yra ir dar viena gera naujiena – standartinį pakabinamą veidrodį galite paversti pastatomu veidrodžiu. Šiuo atveju veidrodžio nugarėlėje gali būti papildomai primontuojama atrama arba prie veidrodžio apačios primontuojamas specialus stovas, kuris leis pastatyti veidrodį neatremiant jo į sieną.

Įrėminti veidrodžiai visada atrodo įdomiai, jei tik mokate juos priderinti savo kuriamame namų interjere. O dabar, kai žinote keletą naujų priežasčių, kodėl verta rėminti seną veidrodį, tikriausiai ilgai nedvejosite prieš priimdami šį sprendimą.

Parašykite mums