Pagrindinis / Naujienos / Veidrodis su šildymu: esminiai privalumai ir trūkumai
Turbūt nėra geresnio būdo pradėti naują dieną kaip įžengti į ją su maloniu rytiniu dušu. Ir turbūt nėra nieko smagesnio, kai po karšto dušo vonios veidrodis išlieka neaprasojęs ir galite matyti savo atvaizdą. Tai užtikrina specialus nerasojantis veidrodis. Tokie veidrodžiai savo nugarėlėje turi primontuotą elektrinį šildomąjį kilimėlį, kuris akimirksniu pašalina drėgmę nuo veidrodžio paviršiaus. Žinoma, jūs tikriausiai dar nežinote, ar jums tikrai reikalingas šildomas veidrodis. Kad šią dilemą išspręstumėte lengviau, siūlome susipažinti su esminiais tokių veidrodžių privalumais ir trūkumais.
Privalumai
Aiškus vaizdas. Šildymo kilimėlis užtikrina, kad reikiamu metu veidrodžio paviršius nebūtų aprasojęs. 100 procentų aiškus vaizdas toje vietoje, kur yra šildymo kilimėlis, leis be streso šukuotis plaukus, skustis ar kitaip rūpintis savo išvaizda.
Sutaupoma laiko. Mes nuolatos visur skubame ir mėgstame, kai kasdienė rutina nereikalauja daug pastangų ir laiko. Aprasojęs veidrodis vonioje reikalauja valymo, o antifog technologija nuo jo išgelbsti.
Daugiau švaros. Drėgmės lašeliai, likę ant veidrodžio, išdžiūva ir palieka dėmes, tad veidrodį gana dažnai reikia valyti. Jei didelį veidrodžio plotą užima šildomasis kilimėlis, veidrodis šioje zonoje būna sausas ir nebūtina jo taip dažnai blizginti.
Pasirinkimų įvairovė. Kartais klaidingai manoma, jog nerasojantis veidrodis apriboja veidrodžio stiliaus ar dydžio pasirinkimus. Kadangi šildomasis kilimėlis tvirtinamas prie pasirinkto veidrodžio kaip atskiras elementas, galite išsirinkti kokį tik norite veidrodį. Be to, patys galite nuspręsti, kokį veidrodžio plotą norite matyti nerasotą. Šildyti viso veidrodžio nerekomenduojame, paprastai pakanka didesnio kvadrato ar stačiakampio formos ploto.
Žingsnis išmaniųjų namų link. Vis girdime reklamas, kuriose giriami prietaisai, tinkantys išmanių namų vizijai. Bet ar daug iš jų jau turite savo namuose? Taigi, savaime nudžiūvantis veidrodis galėtų būti tuo nedideliu žingsneliu link išmanesnių namų. Išsirinkite šildomą veidrodį su LED apšvietimu ir pasikabinę jį namuose pagaliau pajusite išskirtinę naujųjų laikų dvasią.
Trūkumai
Susižeidimo rizika. Elektra ir vanduo nėra labai draugiškos stichijos. Šildomasis kilimėlis tvirtinamas veidrodžio nugarėlėje, yra saugus, tačiau vis dėlto lieka nedidelė rizika, jog liečiant sudrėkusius pažeistus mechanizmus nupurtys elektra. Žinoma, to išvengiame elgdamiesi racionaliai ir tikrindami mechanizmo būklę.
Negalima kabinti arti vandens. Veidrodis vonios kambaryje atsižvelgiant į interjero madas gali būti kabinamas pačiose įvairiausiose vietose, pavyzdžiui, net dušo kabinoje. Tačiau jei pasirinksite nerasojantį veidrodį, jį teks kabinti kuo toliau nuo vandens.
Apribojimai pokyčiams. Atsibodę vonios veidrodžiai gali būti modifikuojami. Pavyzdžiui, didelį vonios veidrodį galima perpjauti ir iš jo pagaminti du mažesnius. Jei veidrodis turi šildomąjį kilimėlį, tokių modifikacijų atlikti negalėsite. Tad ši veidrodžio savybė gali tapti trūkumu tiems, kurie mėgsta dažnus pokyčius.
Susidėvėjimas. Visi žinome, kad veidrodis voniai yra pirkinys kone visam gyvenimui. Juk jei veidrodis nesudūžta nelaimės atveju, jis tarnauja be galo ilgai. Vis dėlto šildomasis kilimėlis yra elektros prietaisas, todėl čia galimi tam tikri gedimai.
Kaina. Veidrodis su šildomuoju kilimėliu yra šiek tiek brangesnis už tradicinį veidrodį. Tačiau šiuo atveju kaina išauga neženkliai, nes kilimėlis nėra itin sudėtingas ir brangus mechanizmas.
Jei šiuo metu svarstote, kaip išsirinkti veidrodį voniai, šis trumpas šildomų veidrodžių privalumų ir trūkumų sąrašas jums tikrai pravers. Beje, niekuomet nebijokite eksperimentuoti. Juk poreikių neatitikusį veidrodį visada galima parduoti ar padovanoti ir įsigyti naują.